Najdete nás na Facebooku
 
 

 

 
 
 

...Upozornění

NOUZOVÝ STAV TRVÁ

Z rozhodnutí vlády ČR je Sportcentrum IR Club stále uzavřené. O jeho otevření, po ukončení vládouČR nařízená opatření, vás budeme včas informovat. Všechny platné legitimace ke dni uzavčení centra, tj. k 8.10.2020, budou automaticky prodlouženy.

NOUZOVÝ STAV

Na základě rozhodnutí ministra zdravotnictví a vlády ČR ze dne 8.10.2020 je nařízeno uzavřít Sportcentrum IR Club od 9.10.2020 do 23.10.2020.

Všechny platné legitimace ke dni 8.10.2020 budou prodlouženy automaticky o dobu uzavření našeho centra.

 

POZOR!!

Sportcentrum I-R Club rozšířilo svůj strojový park o nové stroje. Navštivte nás a vyzkoušejte je!

 

NOVÁ SLUŽBA-DEPOZIT!

Od 1.3.2019 si může každý člen našich center u svého účtu založit depozit. Depozit je virtuální peněženka, kam si můžete vložit libovolnou částku a následně z ní platit útratu za zboží. (Platit vstupy a legitimace není možné). Bližší informace u obsluhy center.

 

NOVÉ CVIČITELKY A TRENÉRY

Hledáme cvičitelky a cvičitele, trenéry a trenérky všech pohybových aktivit. Výhodné podmínky. Stále rozšiřujeme naše řady o nadšence, kteří umí a c htějí se realizovat. Kontaktujte nás na tel.čísle: 777 831 638,

 

Fitcentrum I-R Club ukončilo svoji činnost.

SPORTCENTRUM I-R CLUB v PROVOZU S VÝRAZNĚ ROZŠÍŘENÝM NOVÝM STROJOVÝM PARKEM.
Přijďte nás navštívit - Sportcentrum I-R Cluib, K Vinici 1256, Pardubice (vedle fotbalového stadionu).
telefon: 466 301 021, mobil 777 831 638.

STALO SE U NÁS

Zdravotní cvičení

Mimo mnoha pohybových aktivit, které v našem středisku můžete provozovat, zde probíhá i zdravotní cvičení pro všechny věkové kategorie.

Že je o cvičení zájem je zřejmé i z našich fotografií. A co Vy ? Nechcete se k nám připojit ?

(Foto Lenka)

 


 

Navštívil nás Mikuláš s andělem

V předvánočním období navštívil naše Sportcentrum Mikuláš s andělem, aby dětem přinesli dárečky. Více jak dvacet dětí za doprovodu svých nejbližších si nejdříve zahrálo několik her v aerobním sále, aby vyčkaly příchodu Mikuláše s andělem.  Ti se dostavili s množstvím dárků, které postupně rozdali všem přítomným dětem. Atmosféra byla úžasná, nakonec jako vždy, když děti reagují bezprostředně na každou novou situaci. A těch bylo opravdu nespočet. Ze zářivých očí dětí a spokojenosti maminek a tatínků se už dnes můžeme těšit na další akce, které se budou postupně ve Sportcentru připravovat a o kterých vás budeme včas informovat.

 

 

 

 

 
 

Ivan Rudzinskyj, Závodu Míru 1888, 53002 Pardubice, IČ: 11134488, DIČ: CZ5406101129

 

PARTNEŘI CENTRA: