Nevíte jaký vánoční dárek pro své blízké?

Věnjte jim náš Dárkový poukaz v hodnotě, ve které

si vyberete. Bližši informace u obsluhy obou center!

Vyměnili jsme běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

Hledáme uklizečku

Pokud by měl někdo zájem o práci v našem centru, zavolejte na tel.číslo 777831638. Klouzavé podmínky.

PROVOZ O PRÁZDNINÁCH

FITCENTRUM IR Club

Pondělí-Pátek        7.30 - 12.00   14.00 - 21.00

Sobota                  8.00 - 12.00   14.00 - 20.00

Neděle                    9.00 - 12.00   14.00 - 20.00

SPORTCENTRUM IR CLUB

Pondělí - Pátek       7.30 - 12.00    14.00 - 21.00

Sobota                       8.00 - 12.00    14.00 - 20.00

Neděle                                                    14.00 - 20.00

PROVOZNÍ DOBA 8.5. (úterý)

zůstává nezměněná v obou centrech

tj.:  7.30 - 21.00

VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY OBOU CENTER!!!

V pondělí 2.4.2018 bude provozní doba:

WIFI V OBOU CENTRECH!

Pro ty, kteří ještě nezjistili, že v obou centrech se můžete připojit na bezpaltné wifi sdělujeme,

že bližší informace o připojení se dozvíte u obsluhy obou center!!!!!

POZOR!! VELKÉ SLEVY SPORTOVNÍ VÝŽIVY Z INTERNETOVÝCH

CEN! NEVÁHEJTE!! MOŽNO

ZAKOUPIT V OBOU CENTRECH!!

STALO SE U NÁS

Zdravotní cvičení

Mimo mnoha pohybových aktivit, které v našem středisku můžete provozovat, zde probíhá i zdravotní cvičení pro všechny věkové kategorie.

Že je o cvičení zájem je zřejmé i z našich fotografií. A co Vy ? Nechcete se k nám připojit ?

(Foto Lenka)

Navštívil nás Mikuláš s andělem

V předvánočním období navštívil naše Sportcentrum Mikuláš s andělem, aby dětem přinesli dárečky. Více jak dvacet dětí za doprovodu svých nejbližších si nejdříve zahrálo několik her v aerobním sále, aby vyčkaly příchodu Mikuláše s andělem.  Ti se dostavili s množstvím dárků, které postupně rozdali všem přítomným dětem. Atmosféra byla úžasná, nakonec jako vždy, když děti reagují bezprostředně na každou novou situaci. A těch bylo opravdu nespočet. Ze zářivých očí dětí a spokojenosti maminek a tatínků se už dnes můžeme těšit na další akce, které se budou postupně ve Sportcentru připravovat a o kterých vás budeme včas informovat.