Fitcentrum I-R Club ukončilo svoji činnost.

SPORTCENTRUM I-R CLUB v PROVOZU S VÝRAZNĚ ROZŠÍŘENÝM NOVÝM STROJOVÝM PARKEM.
Přijďte nás navštívit - Sportcentrum I-R Cluib, K Vinici 1256, Pardubice (vedle fotbalového stadionu).
telefon: 466 301 021, mobil 777 831 638.

STALO SE U NÁS

Zdravotní cvičení

Mimo mnoha pohybových aktivit, které v našem středisku můžete provozovat, zde probíhá i zdravotní cvičení pro všechny věkové kategorie.

Že je o cvičení zájem je zřejmé i z našich fotografií. A co Vy ? Nechcete se k nám připojit ?

(Foto Lenka)

Navštívil nás Mikuláš s andělem

V předvánočním období navštívil naše Sportcentrum Mikuláš s andělem, aby dětem přinesli dárečky. Více jak dvacet dětí za doprovodu svých nejbližších si nejdříve zahrálo několik her v aerobním sále, aby vyčkaly příchodu Mikuláše s andělem.  Ti se dostavili s množstvím dárků, které postupně rozdali všem přítomným dětem. Atmosféra byla úžasná, nakonec jako vždy, když děti reagují bezprostředně na každou novou situaci. A těch bylo opravdu nespočet. Ze zářivých očí dětí a spokojenosti maminek a tatínků se už dnes můžeme těšit na další akce, které se budou postupně ve Sportcentru připravovat a o kterých vás budeme včas informovat.