PROVOZ O PRÁZDNINÁCH

Pondělí - Pátek       7.30 - 12.00    14.00 - 21.00

Sobota                       8.00 - 12.00    14.00 - 20.00

Neděle                                                    14.00 - 20.00

PROVOZNÍ DOBA 8.5. (úterý)

zůstává nezměněná v obou centrech

tj.:  7.30 - 21.00

VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY OBOU CENTER!!!

V pondělí 2.4.2018 bude provozní doba:

WIFI V OBOU CENTRECH!

Pro ty, kteří ještě nezjistili, že v obou centrech se můžete připojit na bezpaltné wifi sdělujeme,

že bližší informace o připojení se dozvíte u obsluhy obou center!!!!!

POZOR!! VELKÉ SLEVY SPORTOVNÍ VÝŽIVY Z INTERNETOVÝCH

CEN! NEVÁHEJTE!! MOŽNO

ZAKOUPIT V OBOU CENTRECH!!

Nové změny a úpravy ve Fitcentru

Pravidelný návštěvník si jietě všimnul, že v posledních několika měsících došlo k několika zásadním změnám v centru. Vše začalo doplněním posiílovacích strojů GYM 80, kompletní výměnou baru, doplněním dalších strojů GYM80 zakopávání ve stoje a unožování ve stoje. Vše vyvrcholilo rozšířením centra o nové prosotory - CrossFitové místnost a také doplněním kotoučů o celkové hmotnosti 150 kg. V brzké době plánujeme úpravu pánských sprch. Při této příležitosto bychom požádali všechny naše návštěvníky, aby po sobě uklízeli veškeré použité vybavení na své místo.