Vyměnili jsme běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

ROZPIS AEROBNÍHO STUDIA

ZÁŘÍ - PROSINEC

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
08.00-09.00
09.00-10.00
10.00-11.00
11.00-12.00
12.00-13.00
13.00-14.00
14.00-15.00
15.00-16.00
16.00-17.00

17.00-18.00

HIIT a TABATA trénink

(úterý!!!)

18.00.19.00

KRUHOVÝ TRÉNINK PAVLA

19.00-20.00

CHITONING ANIČKA

20.00-21.00

V době, kdy nejsou vytížené hodiny v aerobním sále, je možné sál využít pro všechny návštěvníky Sportcentra. Jedná se především o možnost využití boxingu do volně zavěšených profesionálních pytlů vč. možností kopů a dalščích úderů.

AEROBNÍ SÁL - CENÍK

JEDNORÁZOVÉ VSTUPNÉ                          60 Kč/hod.

PERMANENTKY PŘENOSNÉ

5 vstupů                                              300 Kč/hod.

10 vstupů + 1 zdarma                           600 Kč/hod.

20 vstupů + 1 zdarma                         1150 Kč/hod.

STUDENTSKÉ A SENIORSKÉ SLEVY

5 vstupů                          290 Kč/hod.

10 vstupů + 1 zdarma       510 Kč/hod.

20 vstupů + 1 zdarma   1050 Kč/hod.

UPOZORNĚNÍ
Všechny přenosné permanentky mají platnost 3 měsíce ode dne zakoupení.

Doporučujeme seznámit se s Provozním řádem Sportcentra I-R Club.