Nevíte jaký vánoční dárek pro své blízké?

Věnjte jim náš Dárkový poukaz v hodnotě, ve které

si vyberete. Bližši informace u obsluhy obou center!

Vyměnili jsme běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

Hledáme uklizečku

Pokud by měl někdo zájem o práci v našem centru, zavolejte na tel.číslo 777831638. Klouzavé podmínky.

PROVOZ O PRÁZDNINÁCH

FITCENTRUM IR Club

Pondělí-Pátek        7.30 - 12.00   14.00 - 21.00

Sobota                  8.00 - 12.00   14.00 - 20.00

Neděle                    9.00 - 12.00   14.00 - 20.00

SPORTCENTRUM IR CLUB

Pondělí - Pátek       7.30 - 12.00    14.00 - 21.00

Sobota                       8.00 - 12.00    14.00 - 20.00

Neděle                                                    14.00 - 20.00

PROVOZNÍ DOBA 8.5. (úterý)

zůstává nezměněná v obou centrech

tj.:  7.30 - 21.00

VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY OBOU CENTER!!!

V pondělí 2.4.2018 bude provozní doba:

WIFI V OBOU CENTRECH!

Pro ty, kteří ještě nezjistili, že v obou centrech se můžete připojit na bezpaltné wifi sdělujeme,

že bližší informace o připojení se dozvíte u obsluhy obou center!!!!!

POZOR!! VELKÉ SLEVY SPORTOVNÍ VÝŽIVY Z INTERNETOVÝCH

CEN! NEVÁHEJTE!! MOŽNO

ZAKOUPIT V OBOU CENTRECH!!

REZERVACE

SOLÁRIUM