OTEVÍRÁME!

Dnem 3.12.2020 skutečně v 7.30 otevřeme! Žádáme všechny naše členy a nově příchozí aby dodržovali nařízení vlády ČR- roušky-vzdálenosti-hygienická opatření. Dbejte pokynu obsluhy centra! Všem členům, kteří měli platné legitimace ke dni uzavření centra, t.j. ke dni 9.10.2020, budou za období do otevření centra, t.j. do 3.12.2020, legitimace automaticky prodlouženy. V době nuceného uzavření centra byly provedeny stavební práce na zpevnění a vyrovnání podlahy v prostoru cvičení s jednoručními činkami, zrenovována podlaha v celém centru a provedena výmalba. Žádáme všechny cvičící, aby zohlednili tuto skutečnost a chovali se tak, aby nám vše co nejdéle vydrželo. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!!

OTEVŘEME!

Dne 3.12.2020 otevřeme Sportcentrum IR Club! Platí normální provozní doba bez úprav.

Žádáme všechny naše členy a nové návštěvníky, aby dodržovaly pokyny vyhlášené vládou ČR. Bližší informace zveřejníme v nejkratší době.

Těšíme se na Vás!

Fitcentrum I-R Club ukončilo svoji činnost.

SPORTCENTRUM I-R CLUB V PROVOZU S VÝRAZNĚ ROZŠÍŘENÝM STROJOVÝM PARKEM.
Přijďte nás navštívit - Sportcentrum I-R Club, K Vinici 1256, Pardubice (vedle fotbalového stadionu).

Pro bližší informace klikněte na Sportcentrum.
telefon: 466 301 021, mobil 777 831 638