Nevíte jaký vánoční dárek pro své blízké?

Věnjte jim náš Dárkový poukaz v hodnotě, ve které

si vyberete. Bližši informace u obsluhy obou center!

Vyměnili jsme běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

Hledáme uklizečku

Pokud by měl někdo zájem o práci v našem centru, zavolejte na tel.číslo 777831638. Klouzavé podmínky.

PROVOZ O PRÁZDNINÁCH

FITCENTRUM IR Club

Pondělí-Pátek        7.30 - 12.00   14.00 - 21.00

Sobota                  8.00 - 12.00   14.00 - 20.00

Neděle                    9.00 - 12.00   14.00 - 20.00

SPORTCENTRUM IR CLUB

Pondělí - Pátek       7.30 - 12.00    14.00 - 21.00

Sobota                       8.00 - 12.00    14.00 - 20.00

Neděle                                                    14.00 - 20.00

PROVOZNÍ DOBA 8.5. (úterý)

zůstává nezměněná v obou centrech

tj.:  7.30 - 21.00

VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY OBOU CENTER!!!

V pondělí 2.4.2018 bude provozní doba:

WIFI V OBOU CENTRECH!

Pro ty, kteří ještě nezjistili, že v obou centrech se můžete připojit na bezpaltné wifi sdělujeme,

že bližší informace o připojení se dozvíte u obsluhy obou center!!!!!

POZOR!! VELKÉ SLEVY SPORTOVNÍ VÝŽIVY Z INTERNETOVÝCH

CEN! NEVÁHEJTE!! MOŽNO

ZAKOUPIT V OBOU CENTRECH!!

PROVOZNÍ ŘÁD

pro Fitcentrum I-R CLUB, Masarykovo nám.1484, Pardubice
Sportcentrum I-R CLUB, K Vinici 1256, Pardubice

s účinností od 1.9.2009

Tento provozní řád upravuje vzájemné smluvní podmínky, kterými se řídí právní  vztahy mezi provozovatelem IR Clubu a jeho návštěvníky při poskytování služeb ze strany provozovatele  těmto návštěvníkům**.

1. Návštěvník obou sportovních komplexů I-R CLUB je povinen seznámit se s tímto provozním řádem a jednat a chovat se v souladu s ním. Uhrazením vstupného dle platného ceníku s ním vyjadřuje plný souhlas (mimo viz bod 15).

2. Návštěvník je oprávněn užívat jednotlivá zařízení a náčiní komplexu nebo čerpat jeho služby na základě řádně uhrazeného vstupného podle druhu čerpané služby dle stanoveného ceníku. Zakazuje se vstup do prostor center bez řádně zaplaceného vstupného.

3. Každý návštěvník je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Doporučujeme před návštěvou našich středisek nechat se vyšetřit ošetřujícím lékařem (celkové vyšetření, činnost srdce atd.). Za zdravotní stav cvičenců nenese IR CLUB žádnou zodpovědnost.

4. Návštěvníci jsou povinni řídit se pokyny personálu. Každý je povinen používat sportovní oděv, obuv (nikoli bos, ale s pevnou obuví) a při cvičení na posilovacích přístrojích také ručník. Při provozování příslušné sportovní činnosti nesmí ohrozit své zdraví, ani zdraví ostatních návštěvníků a nesmí poškozovat majetek. Zakazuje se znečišťovat prostory I-R CLUBU.

5. Veškeré svršky včetně bot je každý povinen uložit na místě k tomu určeném, t. j. do šatních skříněk. Cennosti jako například peníze, hodinky, řetízky a jiné je nutné předat obsluze baru. Za cennosti jinak uložené oproti Provoznímu řádu nese plnou zodpovědnost návštěvník.

6. V případě zjištění jakéhokoli poškození přístroje (činky) a nebo cvičebních pomůcek je každého povinností uvedenou skutečnost oznámit obsluze baru.

7. Po skončení cvičení si každý po sobě uklidí nářadí a náčiní na vyhrazené místo. Žádáme všechny návštěvníky obou center, aby této skutečnosti věnovali zvýšenou pozornost.

8. V případě jakéhokoli zranění je každý povinen toto oznámit obsluze baru.

9. V případě krádeže ohlaste obsluze baru poškození. Dále je vaší povinností sami si zavolat policii k sepsání protokolu a sami si vyplnit předložený tiskopis pro pojišťovnu. Na dodatečné ohlášení krádeže nebude brán zřetel.

10. V obou centrech platí přísný zákaz kouření, konzumace alkoholických nápojů, omamných látek apod.

11. Ve výjimečných případech a po předchozím souhlasu personálu I-R Clubu se smí děti pohybovat v posilovně, a to pouze v doprovodu rodičů, kteří výslovně a nepřenositelně nesou PLNOU odpovědnost za případné škody na zdraví svého dítěte i majetku provozovatele způsobené pohybem dítěte.

12. V případě, kdy zodpovědnost za osobu mladší 15 let přebírá v rámci vedené hodiny instruktor I-R Clubu, dochází k přechodu zodpovědnosti vstupem osoby do a z aerobního sálu a jejím převzetím instruktorem. Do té doby a po zpětném předání osoby instruktorem po skončení hodiny zpět rodičům či zákonnému zástupci je za pohyb osoby mladší 15-ti let odpovědný doprovod.

13. Do všech prostor I-R Clubu je zakázán vstup osobám: v podnapilém stavu, pod vlivem návykových, omamných nebo psychotropních látek, ve špinavém nebo zjevně nevhodném oblečení, nebo vzbuzující veřejné pohoršení. V těchto případech je personál provozovatele oprávněn kdykoli vyzvat tyto osoby, aby sportovní komplex opustily. Pokud tak neučiní mohou být ze zařízení bez náhrady vyvedeny.

14. Návštěvník odpovídá za škodu či ztrátu způsobenou provozovateli a to v plné výši, byť se jedná o čin neúmyslný.

15. Zakazuje se pod pokutou až 100 000 Kč fotografování, filmování, natáčení a jiné pořizování záznamů prostor obou center bez předchozího písemného souhlasu provozovatele a to všem platícím i neplatícím osobám bez výjimky.

16. Návštěvník je povinen při odchodu z šatny šatní skříňku vyprázdnit a nechat odemčenou. Je povinen klíč od šatní skříňky opatrovat. Odpovídá za škodu, která vznikne provozovateli jejich ztrátou, poškozením nebo zneužitím. V případě ztráty, poškození či zneužití je povinen návštěvník uhradit částku 200 Kč jako náklady za výměnu zámku.

17. Prostor posilovny je třeba opustit 15 minut před ukončením provozní doby, abyste se včas stihli osprchovat a převléci se ještě v době provozní doby příslušného centra.

Věříme, že v našem Fitcentru strávíte mnoho hezkých chvil a že Vaše odhodlání pravidelně cvičit se setká s Vaším osobním úspěchem.

K tomu Vám mnoho úspěchů  přeje

Ivan Rudzinskyj
provozovatel Fitcentra I-R CLUB