PORADENSTVÍ

ZÍSKEJTE ZPĚT VNITŘNÍ SÍLU, SEBEVĚDOMÍ,
UPRAVTE SVOJI POSTAVU K OBRAZU SVÉMU!

Taky jste dnes hřešila ve stravě a nevíte jak dál? A nebo jste právě absolvovala jednu  z dalších vyzkoušených diet, ale výsledek žádný? Nebo jste si snad zakoupila zaručeně hubnoucí přípravky, neváhala zaplatit tisíce, ale zase nic? A nebo jste byla u odborníka, který vám poradil všechno jak, co, kdy a proč, ale pozapomněl sestavit a napsat vám osobní denní jídelníček, rozvržený hodinu po hodině?

Ano, známe to. Navštívilo nás již mnoho podobných klientek a klientů, kteří v dobré víře se znova a znova „vrhali" do zaručených a vyzkoušených diet a programů, aby v zápětí pochopili, že takto se přebytečných kilogramů nezbaví.  Naše metody jsou vyzkoušené a opravdu fungují.

Denně nás o tom přesvědčují klientky, které absolvují námi doporučené postupy a které se rády vracejí do našeho centra.

Důležité je věřit našemu programu, naší úpravě stravy, našim postupům. Samozřejmě, že nejdůležitějším článkem jste vy, naši klienti, kteří sami rozhodují o úspěchu našich rad. Ovšem naše programy jsou natolik přesvědčivé, že naši zákazníci dosahují vynikajících výsledků. A v čem spočívá kouzlo těchto úspěchů? V dobré komunikaci, znalosti a pochopení životní situace každé  klientky, případně klienta, v důsledném zpracování denního jídelníčku a samozřejmě také ve správném složení tréninkového programu, který je „šitý" na míru každé zájemkyni, resp. zájemci.

Pokud máte podobné problémy, které jsme uvedli na začátku, pak neváhejte a kontaktujte nás. První informativní schůzka je nezávazná, každá žena nebo každý muž se může kdykoli rozhodnout, zda naše doporučení podstoupí.

Přestaňte se už trápit, přestaňte pochybovat sami o sobě, učiňte rozhodný krok ke změně svého image, získejte znovu vnitřní sílu, životní energii.

Pomůžeme Vám! Výsledky naší práce a naše zkušenosti hovoří za vše!

Můžete nám zatelefonovat a nebo napsat na níže uvedený e-mail.

KONTAKT: Vladislava Rudzinská
 mobil 777 831 638, e-mail v.rudzinska@seznam.cz