OZNÁMENÍ

Vláda ČR s účinností od 18.prosince 2020 zakázala provoz i našeho Sportcentra IR Club. Vzhledem k této skutečnosti oznamujeme, že od tohoto dne bude Sportcentrum UZAVŘENO do doby zrušení vládního nařízení. Všechny legitimace platné ke dni 17.12.2020 budou prodlouženy o dobu nuceného uzavření Sportcentra.

OTEVÍRÁME!

Dnem 3.12.2020 skutečně v 7.30 otevřeme! Žádáme všechny naše členy a nově příchozí aby dodržovali nařízení vlády ČR- roušky-vzdálenosti-hygienická opatření. Dbejte pokynu obsluhy centra! Všem členům, kteří měli platné legitimace ke dni uzavření centra, t.j. ke dni 9.10.2020, budou za období do otevření centra, t.j. do 3.12.2020, legitimace automaticky prodlouženy. V době nuceného uzavření centra byly provedeny stavební práce na zpevnění a vyrovnání podlahy v prostoru cvičení s jednoručními činkami, zrenovována podlaha v celém centru a provedena výmalba. Žádáme všechny cvičící, aby zohlednili tuto skutečnost a chovali se tak, aby nám vše co nejdéle vydrželo. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!!

OTEVŘEME!

Dne 3.12.2020 otevřeme Sportcentrum IR Club! Platí normální provozní doba bez úprav.

Žádáme všechny naše členy a nové návštěvníky, aby dodržovaly pokyny vyhlášené vládou ČR. Bližší informace zveřejníme v nejkratší době.

Těšíme se na Vás!

PORADENSTVÍ

ZÍSKEJTE ZPĚT VNITŘNÍ SÍLU, SEBEVĚDOMÍ,
UPRAVTE SVOJI POSTAVU K OBRAZU SVÉMU!

Taky jste dnes hřešila ve stravě a nevíte jak dál? A nebo jste právě absolvovala jednu  z dalších vyzkoušených diet, ale výsledek žádný? Nebo jste si snad zakoupila zaručeně hubnoucí přípravky, neváhala zaplatit tisíce, ale zase nic? A nebo jste byla u odborníka, který vám poradil všechno jak, co, kdy a proč, ale pozapomněl sestavit a napsat vám osobní denní jídelníček, rozvržený hodinu po hodině?

Ano, známe to. Navštívilo nás již mnoho podobných klientek a klientů, kteří v dobré víře se znova a znova „vrhali" do zaručených a vyzkoušených diet a programů, aby v zápětí pochopili, že takto se přebytečných kilogramů nezbaví.  Naše metody jsou vyzkoušené a opravdu fungují.

Denně nás o tom přesvědčují klientky, které absolvují námi doporučené postupy a které se rády vracejí do našeho centra.

Důležité je věřit našemu programu, naší úpravě stravy, našim postupům. Samozřejmě, že nejdůležitějším článkem jste vy, naši klienti, kteří sami rozhodují o úspěchu našich rad. Ovšem naše programy jsou natolik přesvědčivé, že naši zákazníci dosahují vynikajících výsledků. A v čem spočívá kouzlo těchto úspěchů? V dobré komunikaci, znalosti a pochopení životní situace každé  klientky, případně klienta, v důsledném zpracování denního jídelníčku a samozřejmě také ve správném složení tréninkového programu, který je „šitý" na míru každé zájemkyni, resp. zájemci.

Pokud máte podobné problémy, které jsme uvedli na začátku, pak neváhejte a kontaktujte nás. První informativní schůzka je nezávazná, každá žena nebo každý muž se může kdykoli rozhodnout, zda naše doporučení podstoupí.

Přestaňte se už trápit, přestaňte pochybovat sami o sobě, učiňte rozhodný krok ke změně svého image, získejte znovu vnitřní sílu, životní energii.

Pomůžeme Vám! Výsledky naší práce a naše zkušenosti hovoří za vše!

Můžete nám zatelefonovat a nebo napsat na níže uvedený e-mail.

KONTAKT: Vladislava Rudzinská
 mobil 777 831 638, e-mail v.rudzinska@seznam.cz