Nevíte jaký vánoční dárek pro své blízké?

Věnjte jim náš Dárkový poukaz v hodnotě, ve které

si vyberete. Bližši informace u obsluhy obou center!

Vyměnili jsme běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

Hledáme uklizečku

Pokud by měl někdo zájem o práci v našem centru, zavolejte na tel.číslo 777831638. Klouzavé podmínky.

PROVOZ O PRÁZDNINÁCH

FITCENTRUM IR Club

Pondělí-Pátek        7.30 - 12.00   14.00 - 21.00

Sobota                  8.00 - 12.00   14.00 - 20.00

Neděle                    9.00 - 12.00   14.00 - 20.00

SPORTCENTRUM IR CLUB

Pondělí - Pátek       7.30 - 12.00    14.00 - 21.00

Sobota                       8.00 - 12.00    14.00 - 20.00

Neděle                                                    14.00 - 20.00

PROVOZNÍ DOBA 8.5. (úterý)

zůstává nezměněná v obou centrech

tj.:  7.30 - 21.00

VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY OBOU CENTER!!!

V pondělí 2.4.2018 bude provozní doba:

WIFI V OBOU CENTRECH!

Pro ty, kteří ještě nezjistili, že v obou centrech se můžete připojit na bezpaltné wifi sdělujeme,

že bližší informace o připojení se dozvíte u obsluhy obou center!!!!!

POZOR!! VELKÉ SLEVY SPORTOVNÍ VÝŽIVY Z INTERNETOVÝCH

CEN! NEVÁHEJTE!! MOŽNO

ZAKOUPIT V OBOU CENTRECH!!

NOVÉ AKCE, ZMĚNY

Termín Popis

BEZPLATNÉ WIFI!

pro všechny, kteří ještě nezjistili, že v našich centrech je možné použít bezplatně wifi sdělujeme, že bližší informace, vč. připojovací adresy obdržíte u obsluhy centra.

ZAČÍNÁME V ZÁŘÍ!

V měsíci září zahajujeme ve SPORTCENTRU IR CLUB, K Vinici 1256, Pce pod odborným vedením certifikované instruktorky lekce: Zdravé a pevné tělo, Posilujeme a spalujeme - lekce vedené formou kruhového, intervalového, HIIT a Tabata tréninku. Dále zahajujeme cvičení s vahou vlastního těla s využitím fitness pomůcek, hlavně balančních. Chybět nebude ani cvičení TRX. Vhodné pro každého. Zároveň otevřeme Lekce pro začátečníky, pro lidi, kterří nikdy necvičili a chtěli by, ale z nějakého důvodu se bojí začít. KONTAKT PRO NAHLÁŠENÍ A OBJEDNÁNÍ TERMÍNU CVIČENÍ: facebook (Martina Be Fit), mail: martina.be.fit@seznam.cz. Těšíme se na Vás.

Pozor! Provozní doba o prázdninách 1.7. - 31.8. 2017

Pondělí - Pátek       7.30 - 12.00   14.00 - 21.00

Sobota                   7.30 - 12.00   14.00 - 20.00

Neděle                                        14.00 - 20.00

POZOR!

Dnem 19.2. 2016 umožňuje Sportcentrum Pardubice nový způsob úhrady. Měsíční platby pro roční období.

Cena: studenti, důchodci 420 kč/měs.

ostatní 540 kč/měs.

Bližší informace u obsluhy centra.

Ostatní cenové tarify zůstávají v platnosti!

FIT CORE CROSS PRO ŽENY - více informací najdete níže pod tabulkou.
  Od 23.5.2014 je možné ve Sportcentru I-R CLUB využít boxovací pytle vč. pytle na kopy v aerobním sále pro všechny návštěvníky Sportcentra a to v hodiny uvedené na rozpisu aerobního sálu. Je třeba si s sebou přinést rukavice (zatím není možné je půjčovat).  Pokud bude zájem o půjčování rukavic, zabezpečíme. Veškeré ostatní informace získáte u obsluhy Sportcentra. Přejeme Vám mnoho hezkých chvil s naší novou pohybovou aktivitou! Pokud se najde někdo, kdo by měl zájem o vedení hodin boxu a bojových sportů, ať se přihlásí na tel. čísle 777 831 638.

Upravený rozpis do aerobního sálu, viz. Rozpis hodin.