Najdete nás na Facebooku
 
 

NEWSLETTER

Chcete zasílat newsletter FITSPORTIRCLUB na Váš e-mail?

Zadejte jej, prosím, do kolonky níže.

 
 
 

...Upozornění

NOVÁ POHYBOVÁ AKTIVITA

LADIES DANCE MIX - jedná se o taneční lekce vhodné pro všechny věkové i váhové skupiny. Během jedné hodiny si zatančíme několik sestav různých tanečních stylů, rychlosti i obtížnosti za doprovodu latinsko-amerických rytmů i rádiových hitů.

Začínáme 7.března v 19 hodin ve Sportcentru IR Club, K Vinici 1256, Pardubice. Tato lekce je ZDARMA!

Je třeba se předem přihlásit na tel.čísle 737 663 191 nebo mailem: kindlovapa@seznam.czTěší se na Vás Pája!

 

NOVÝ BĚHACÍ PÁS

Vyměnili jsme běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

Informace pro vás

Fitcentrum IR Club se stalo klimatizovaným střediskem, když do centra byly osazeny dvě klimatizační jednotky, které nejen chladí,

ale i topí. Věříme, že tím zlepšíme prostředí pro cvičení všem našim zákazníkům.

  

 

NOVÉ POHYBOVÉ AKTIVITY

Ve SPORTCENTRU IR CLUB, K Vinici 1256,  jsme zahájili pod odborným vedením certifikované instruktorky lekce: Zdravé a pevné tělo, Posilujeme a spalujeme - lekce vedené formou kruhového, intervalového, HIIT a Tabata tréninku. Dále zahajujeme cvičení s vahou vlastního těla s využitím fitness pomůcek, hlavně balančních. Chybět nebude ani cvičeni TRX. Vhodné pro každého. Zároveň otevřeme lekce pro začátečníky, pro lidi, kteří nikdy necvičili a chtěli by, ale z nějakého důvodu se bojí začít. KONTAKT PRO NAHLÁŠENÍ a OBJEDNÁNÍ TERMÍNU CVIČENÍ: facebook (Martina Be Fit), mail: martina.be.fit@seznam.cz. Těšíme se na Vás!!


 

 

Hledáme cvičitele a cvičitelky všech pohybových aktivit!!

Stále rozšiřujeme své řady o nadšence , kteří umí a chtějí se realizovat. Volejte na tel.č. 777 831 638


 

 

CROSSOVÁ KLEC

Ve Fitcenteru IR Club jsme uvedli  do provozu nové, rozšířené prostory, ve kterých je umístěna nová crossová klec s bohatým využitím včetně umístění boxovacího pytle. Crossová klec umožňuje rozšířené cvičení tlakových cviků, jakými jsou těžké dřepy, tlaky za i před hlavou, cvičení na TRX, ručkování, cvičení na hrazdách, cvičení na bradýlkách, cvičení na kruzích a mnoho dalších cviků. Ze sborníku cviků v crossové místnosti jsme zatím museli vyloučit cvičení mrtvých tahů a odhazování kotoučů. 


BOXOVACÍ PYTLE 

Ve Sportcentru I-R CLUB byly osazeny v aerobním sále boxovací pytle, které mohou využít všichni návštěvníci Sportcentra. Vstup je možný v době, kdy v aerobním sále nejsou provozovány pohybové aktivity dle rozpisu hodin. Bližší informace u obsluhy centra.

 

NOVÉ AKCE, ZMĚNY

 

Termín Popis
 

 BEZPLATNÉ WIFI!

pro všechny, kteří ještě nezjistili, že v našich centrech je možné použít bezplatně wifi sdělujeme, že bližší informace, vč. připojovací adresy obdržíte u obsluhy centra.


ZAČÍNÁME V ZÁŘÍ!

V měsíci září zahajujeme ve SPORTCENTRU IR CLUB, K Vinici 1256, Pce pod odborným vedením certifikované instruktorky lekce: Zdravé a pevné tělo, Posilujeme a spalujeme - lekce vedené formou kruhového, intervalového, HIIT a Tabata tréninku. Dále zahajujeme cvičení s vahou vlastního těla s využitím fitness pomůcek, hlavně balančních. Chybět nebude ani cvičení TRX. Vhodné pro každého. Zároveň otevřeme Lekce pro začátečníky, pro lidi, kterří nikdy necvičili a chtěli by, ale z nějakého důvodu se bojí začít. KONTAKT PRO NAHLÁŠENÍ A OBJEDNÁNÍ TERMÍNU CVIČENÍ: facebook (Martina Be Fit), mail: martina.be.fit@seznam.cz. Těšíme se na Vás.

 

 

 


 Pozor! Provozní doba o prázdninách 1.7. - 31.8. 2017

Pondělí - Pátek       7.30 - 12.00   14.00 - 21.00

Sobota                   7.30 - 12.00   14.00 - 20.00

Neděle                                        14.00 - 20.00

 

POZOR!

Dnem 19.2. 2016 umožňuje Sportcentrum Pardubice nový způsob úhrady. Měsíční platby pro roční období.

Cena: studenti, důchodci 420 kč/měs.

            ostatní 540 kč/měs.

Bližší informace u obsluhy centra.

Ostatní cenové tarify zůstávají v platnosti!

 

FIT CORE CROSS PRO ŽENY - více informací najdete níže pod tabulkou.
  Od 23.5.2014 je možné ve Sportcentru I-R CLUB využít boxovací pytle vč. pytle na kopy v aerobním sále pro všechny návštěvníky Sportcentra a to v hodiny uvedené na rozpisu aerobního sálu. Je třeba si s sebou přinést rukavice (zatím není možné je půjčovat).  Pokud bude zájem o půjčování rukavic, zabezpečíme. Veškeré ostatní informace získáte u obsluhy Sportcentra. Přejeme Vám mnoho hezkých chvil s naší novou pohybovou aktivitou! Pokud se najde někdo, kdo by měl zájem o vedení hodin boxu a bojových sportů, ať se přihlásí na tel. čísle 777 831 638.
   
  Upravený rozpis do aerobního sálu, viz. Rozpis hodin.

 

 

 
 

Ivan Rudzinskyj, Závodu Míru 1888, 53002 Pardubice, IČ: 11134488, DIČ: CZ5406101129

 

PARTNEŘI CENTRA: