Nevíte jaký vánoční dárek pro své blízké?

Věnjte jim náš Dárkový poukaz v hodnotě, ve které

si vyberete. Bližši informace u obsluhy obou center!

Vyměnili jsme běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

Hledáme uklizečku

Pokud by měl někdo zájem o práci v našem centru, zavolejte na tel.číslo 777831638. Klouzavé podmínky.

PROVOZ O PRÁZDNINÁCH

FITCENTRUM IR Club

Pondělí-Pátek        7.30 - 12.00   14.00 - 21.00

Sobota                  8.00 - 12.00   14.00 - 20.00

Neděle                    9.00 - 12.00   14.00 - 20.00

SPORTCENTRUM IR CLUB

Pondělí - Pátek       7.30 - 12.00    14.00 - 21.00

Sobota                       8.00 - 12.00    14.00 - 20.00

Neděle                                                    14.00 - 20.00

PROVOZNÍ DOBA 8.5. (úterý)

zůstává nezměněná v obou centrech

tj.:  7.30 - 21.00

VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY OBOU CENTER!!!

V pondělí 2.4.2018 bude provozní doba:

WIFI V OBOU CENTRECH!

Pro ty, kteří ještě nezjistili, že v obou centrech se můžete připojit na bezpaltné wifi sdělujeme,

že bližší informace o připojení se dozvíte u obsluhy obou center!!!!!

POZOR!! VELKÉ SLEVY SPORTOVNÍ VÝŽIVY Z INTERNETOVÝCH

CEN! NEVÁHEJTE!! MOŽNO

ZAKOUPIT V OBOU CENTRECH!!

NĚCO O NÁS

Sportcentrum I-R CLUB je umístěno v budově Administrativního centra, které je zasazeno do nádherné přírody řeky Chrudimky. Sportcentrum patří mezi moderní zařízení, které bylo otevřeno 1.7.2009. Původním záměrem majitele objektu bylo pronajmout první patro Sportcentra jako posilovnu, přičemž spodní patro mělo sloužit pro zázemí. V prvním patře mělo být ještě umístěn ricochet. Nakonec ale došlo k dohodě, že se zásadním způsobem změní koncepce celého prostoru Sportcentra. Místo ricocetu se rozšířilo fitness, k rozšíření také došlo ve spodní části patra nejen o fitness, ale také o aerobní sál. Ten byl původně určen pro umístění perličkové lázně, masáže a solárií.

Dnes jsou v moderních prostorách umístěny posilovací přístroje firmy GRUN SPORT a to pro zatížení všech svalových partií, aerobní zóna skládající se z běhacích pásů, stacionárních kol a elipticalů firmy STAR TRAC. Aerobní sál o rozloze 150m2 je moderně zařízený s odpruženou podlahou, ve kterém se mohou provozovat nejrůznější pohybové aktivity.
Celý komplex Sportcentra je plně klimatizovaný.