Od pondělí 25.5. zpřístupněny šatny a sprchy!

V pondělí 25.5. zpřístupňujeme šatny a srchy! Určitě dobrá zpráva pro všechny, kteří i přes tento zákaz chodili k nám cvičit a posilovat. Zároveň bychom požádali všechny naše návštěvníky, aby dodržovali  doporučení uvedená ve Sportcentru a dbali pokynů obsluhy.

Děkujeme a přejeme pohodové zatížení vaši tělesné schránky.

NOVÉ STRÁNKY V PŘÍPRAVĚ!!

Připravujeme úplně nové, moderní internetové stránky našeho Sportcentra I-R CLUB. Chystáme i jedno velké překvapení. O jejich spuštění budete informováni.

Ukončení provozu

Ke dni 7.12.2019 byl ukončen provoz

Fitcentra I-R CLUB. V případě jakýchkoli dotazů

volejte na tel.číslo 603 254 110.

NĚCO O NÁS

Fitcentrum I-R Club ukončilo svoji činnost.

SPORTCENTRUM I-R CLUB  v PROVOZU S VÝRAZNĚ ROZŠÍŘENÝM NOVÝM STROJOVÝM PARKEM.                                                           Přijďte nás navštívit- Sportcentrum I-R Club, K Vinici 1256, Pardubice  (vedle fotbalového stadionu)                                                       telefon 466 301 021, mobil 777 831 638

Fitcentrum I-R Club je umístěno v centru města Pardubic na Masarykově náměstí č. 1484, v budově T-Stringu.

První zvednutí činky ve fitcentru proběhlo dne 1.9.1990 při slavnostním otevření, kterého se účastnilo asi 100 návštěvníků. První stroje zde umístěné byly z dílny firmy STANMARK. Zájem o cvičení byl značný a tak nebylo divu, že již po několika letech provozu bylo nutné provést první rekonstrukci. Ta spočívala ve výměně posilovacích strojů za stroje firmy SPORTMAR, důraz byl kladen na aerobní stroje jako například stacionární kola. Vzhledem k tomu, že v průběhu dalších let došlo k nabídce na obnovu strojů ze strany italské firmy PANATTA sport (jedna z největších firem na výrobu posilovacího zařízení v Evropě), distribuci tohoto zařízení v České republice a s tím spojené vybudování shoom roomu, bylo rozhodnuto o druhé rekonstrukci.

V krátké době po instalaci strojů firmy PANATTA sport ovšem došlo k tomu, k čemu muselo dojít. Přestalo vyhovovat zázemí posilovny a rovněž bylo zřejmé, že je nutné uvažovat o rozšíření fitcentra. V plánu bylo zmodernizovat aerobní zóny o běhací pásy, steppery, stacionární kola.  A tak v roce 2003, po velmi důkladné přípravě jak projektové, tak finanční, byla realizována kompletní rekonstrukce společně se zvětšením prostor celého fitncentra. Jednalo se o poměrně nákladnou rekonstrukci spočívající v rozšíření o cca 200m2, vybudování nových sprch pro ženy a muže, vybudování nových šaten, nových solárních prostor včetně umístění posledních modelů solárií, rekonstrukce WC, vybudování nových kancelářských prostor, nového baru atd. Rekonstrukce byla naplánována na dva měsíce. Vše bylo do detailu připravené a i proto se podařilo plánovaný termín znovuotevření splnit.

V roce 2012 se uskutečnila další rekonstrukce a modernizace Fitcentra. Ta tentokrát spočívala ve výměně posilovacích strojů za nové a to německé firmy GYM 80. A proč došlo právě na tyto stroje? Představují špičku ve světě, jejich vývoj prošel náročnými zkouškami, mají vylepšení, která stojí za úvahu, pohyb je přenášen pomocí ocelovo gumových pásů. Obnovena a rozšířena byla také kardiozóna a další špičkové stroje PRECOR - běhací pásy, které byly osazeny obrazovkami. Elypticaly PRECOR, které patří k nejlepším na světě pro možnost náklonu a tím lepšímu zatížení hýžďových svalů, byly také osazeny obrazovkami. V měsíci březnu proběhla rekonstrukce původního baru, který byl kompletně odstraněn a nahrazen novým, moderním. V současné době proběhla také rekonstrukce vstupních dveří, přičemž další úpravy za účelem modernizace centra, je počítáno v krátké době.

Věříme, že se vám v našem centru bude líbit a že v něm prožijete mnoho krásných, i když fyzicky náročných, chvil.