Najdete nás na Facebooku
 
 

 

 
 
 

...Upozornění

NOVÝ POSILOVACÍ STROJ hip-thrust

Tento stroj vám pomůže při tvarování vašich hyžďových svalů, boků a v neposlední řadě i stehenních svalů. Stane se neodmyslitelnou součástí vašeho tréninku. Přijďte si ho vyzkoušet. Stojí to za to!

DÁRKOVÝ POUKAZ

Chcete svým známým nebo blízkým udělat radost? Pořiďte jim DÁRKOVÝ POUKAZ do našeho centra. Bližší informace na tel.čísle 731 847 320, nebo osobně u obsluhy centra.

POZOR! MÁME NOVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO

        731 847 320 

NOVÉ CVIČITELKY A CVIČITELE                                                                                                       Hledáme cvičitelky a cvičitele, trenéry a trenérky všech pohybových aktivit. Výhodné podmínky. Stále rozšiřujeme naše řady o nadšence, kteří umí a chtějí se realizovat.                                                    Kontaktujte nás na tel.čísle: 603 254 110.

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Otázka Odpověď
 

1) Je vhodné, aby posiloval každý, kdo chce upravit svoji postavu?

 
 

Prakticky ano, ale vždy existují nějaká omezení. Především je nutné dát pozor na zdravotní stav každého cvičence. Doporučujeme před první návštěvou fitcentra navštívit lékaře a nechat si provést komplexní vyšetření včetně vyšetření srdce. Jen tak předejdete možným náhlým příhodám. Zároveň je také třeba dát pozor u jedinců věkové kategorie do 13 let, kdy je vhodnější vykonávat všestranné sportovní aktivity jako přípravu na budoucí pravidelné posilování. Zároveň u mužů nad 40 let a žen nad 35 let doporučujeme odborné lékařské vyšetření.

 
 

2) Může mi cvičení v posilovně uškodit?

 
 

V žádném případě ne, pokud budete cvičit pod odborným dohledem a splníte to, co píšeme v bodě 1).

 
 

3) Můžu si sestavit tréninkový plán sám?

 
 

Pokud máte nějaké zkušenosti tak určitě ano. Pomoci může i zkušenější přítel, nebo kamarád. Určitě není na škodu konzultovat sestavený tréninkový program s odborníkem.

 
 

4) Mohou v posilovně cvičit i ženy?

 
 

Samozřejmě mohou. Doporučujeme odborné vedení, případně sestavení tréninkového programu. V každém případě považujeme cvičení pro ženy v posilovně za velmi povzbuzující a upravující tělesné proporce.

 
 

5) A nenaberu svaly?

 
 

To je častá otázka žen, které se strachují velkých svalů. To určitě ne. Ženy nemají uzpůsobenou svalovou kostru a svalstvo těla ke zvyšování podílu svalové hmoty. Vždyť i vrcholově cvičící ženy - kulturistky mají velké problémy a trvá jim řadu let, než aspoň částečně vybudují nějakou svalovou hmotu. Pro tvarování postavy je posilování jednou z nejlepších forem cvičení. Při zařazení dalších pohybových aktivit v našich střediscích docílíte určitě postavu, po jaké toužíte.

 
 

6) V případě, že mám mnoho tuku, jak bych měla postupovat?

 
 

V tom případě bychom vám poradily,abyste zavolala naši odbornici p.Rudzinskou, která má s touto problematikou žen (i mužů) letité zkušenosti a co je důležité s vynikajícími výsledky. Zavolat ji můžete na tel. číslo 777 831 638. Za několik dotazů, případněprvní konzultaci, nic neriskujete.

 
 

7) Mám syna, který v 15 letech prudce vyrostl, dnes mu je 17 a chtěl by cvičit. Je to pro něj vhodné?

 
 

Určitě ano, jen je nutné sestavit mu vhodný tréninkový program. O radu požádejte naše specialisty na tel. čísle 466 513 224.

 
 

8) Chtěl bych zvýšit podíl svalové hmoty, podaří se mi to?

 
 

Samozřejmě vás neznáme, ovšem pokud to myslíte s posilováním vážně, jste zdravý a chcete věnovat patřičnou pozornost i výživě, nevidíme jediný důvod, proč by se vám to nemělo povést. Chce to samozřejmě výdrž, pevné nervy a maximální soustředění, ovšem výsledky stojí za to.

 
 

9) Musím hned od začátku brát nějaké doplňky výživy?

 
 

Určitě ne, vždyť vaše tělo není na proces, který ho čeká zvyklé, a proto bude velmi dobře reagovat i bez jakýchkoli přípravků. Doporučujeme proto především začít pravidelně cvičit, konzumovat vyváženou stravu a asi tak po půl roce začít o podobných přípravcích jako jsou například proteinové a sacharidové nápoje, aminokyseliny, kreatin a další začít uvažovat. Dříve by to bylo jen zbytečné vyhazování peněz.

 
 

10) Nechci přibrat svaly ale jen si vytvarovat svoji postavu. Pomůže mi posilovna?

 
 

Ano pomůže. Doporučujeme cvičení 2 - 3 x týdně se zaměřením na problematické svalové partie jakými jsou zadeček, hýždě, břich, nohy a tak začít tvarovat postavu. Jedná se o dlouhodobější proces, rozhodně neočekávejte progresivní výsledky za 1 měsíc, ovšem když vydržíte, budete spokojeni sami se s sebou.

 

 
 

Ivan Rudzinskyj, Závodu Míru 1888, 53002 Pardubice, IČ: 11134488, DIČ: CZ5406101129

Bonusele fără depunere sunt cadouri de care se bucură toți pasionații de jocuri de noroc. Oamenii le numesc și „cadouri”. Aceste oferte sunt fie rotiri gratuite de Winbet casino online pe diferite jocuri de slot machine, fie bani gratuite.
Relaxe depois de trabalhar em https://mostbet-pt.com/ e ganhe uma boa quantia de dinheiro.

 

PARTNEŘI CENTRA: