Najdete nás na Facebooku
 
 

NEWSLETTER

Chcete zasílat newsletter FITSPORTIRCLUB na Váš e-mail?

Zadejte jej, prosím, do kolonky níže.

 
 
 

...Upozornění

NAŘÍZENÍ VÁDY ČR

Nařízením vlády ČR ze dne 12.3.2020 se s okamžitou platností vyhlašuje NOUZOVÝ STAV.

Vláda  ČR dnem 13.3.2020 šestou hodinou ranní nařídila, mimo jiné, uzavření všech posiloven a to po dobu 30 dnů, t.j. do 13.4.2020. Z tohoto důvodu jsme nuceni dnem 13.3. 2020 uzavřít Sportcentrum I-R Club do doby platnosti nařízení, tj. do 13.4.2020.

Legitimace zůstávají v platnosti a bude u nich automaticky posunut termín platnosti dle skutečnosti. Majitelé legitimací se nemusí o nic starat, při příchodu do Sportcentra, po vládou ukončeném nouzovém stavu, budou již legitimace termínově upravené a nabité.

NOVÉ STRÁNKY V PŘÍPRAVĚ!!

Připravujeme úplně nové, moderní internetové stránky našeho Sportcentra I-R CLUB. Chystáme i jedno velké překvapení. O jejich spuštění budete informováni.

POZOR!!

Sportcentrum I-R Club rozšířilo svůj strojový park o nové stroje. Navštivte nás a vyzkoušejte je!

 

PROVOZNÍ DOBA Sportcentrum I-R Club

Provozní doba o svátcích

24.12. 7.30 - 12.00

25.12.  14.00 - 20.00

26.12. 14.00 - 20.00

31.12. 7.30 - 12.00

1.1.2020  14.00 - 20.00

Od 2.1.2020 normální provoz

Ukončení provozu

Ke dni 7.12.2019 byl ukončen provoz

Fitcentra I-R CLUB. V případě jakýchkoli dotazů

volejte na tel.číslo 603 254 110.

PROVOZ 28.10. BEZE ZMĚNY!

Dne 28.10.2019 mají jak Sportcentrum, tak Fitcentrum provoz beze změny. Těšíme se na Vás!!

 

Víte že....

- v obou centrech je wifi zdarma

- můžete střídat místa cvičení (Fitcentrum vs.Sportcentrum) s platnou kartou

- si můžete založit deposit a nakupovat zboží bez hotovosti

- je jak Fitcentrum, tak Sportcentrum klimatizované!!!!!!!

 

NOVÁ SLUŽBA-DEPOZIT!

Od 1.3.2019 si může každý člen našich center u svého účtu založit depozit. Depozit je virtuální peněženka, kam si můžete vložit libovolnou částku a následně z ní platit útratu za zboží. (Platit vstupy a legitimace není možné). Bližší informace u obsluhy center.

NOVÁ POHYBOVÁ AKTIVITA

LADIES DANCE MIX - jedná se o taneční lekce vhodné pro všechny věkové i váhové skupiny. Během jedné hodiny si zatančíme několik sestav různých tanečních stylů, rychlosti i obtížnosti za doprovodu latinsko-amerických rytmů i rádiových hitů.

Začínáme 7.března v 19 hodin ve Sportcentru IR Club, K Vinici 1256, Pardubice. Tato lekce je ZDARMA!

Je třeba se předem přihlásit na tel.čísle 737 663 191 nebo mailem: kindlovapa@seznam.czTěší se na Vás Pája!

 

NOVÝ BĚHACÍ PÁS

Ve Fitcentru IR Club jsme pro vás vyměnili běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

Informace pro vás

Fitcentrum IR Club se stalo klimatizovaným střediskem, když do centra byly osazeny dvě klimatizační jednotky, které nejen chladí,

ale i topí. Věříme, že tím zlepšíme prostředí pro cvičení všem našim zákazníkům.

NOVÉ CVIČITELKY A TRENÉRY

Hledáme cvičitelky a cvičitele, trenéry a trenérky všech pohybových aktivit. Výhodné podmínky. Stále rozšiřujeme naše řady o nadšence, kteří umí a c htějí se realizovat. Kontaktujte nás na tel.čísle: 777 831 638,

CROSSOVÁ KLEC

Ve Fitcenteru IR Club jsme uvedli  do provozu nové, rozšířené prostory, ve kterých je umístěna nová crossová klec s bohatým využitím včetně umístění boxovacího pytle. Crossová klec umožňuje rozšířené cvičení tlakových cviků, jakými jsou těžké dřepy, tlaky za i před hlavou, cvičení na TRX, ručkování, cvičení na hrazdách, cvičení na bradýlkách, cvičení na kruzích a mnoho dalších cviků. Ze sborníku cviků v crossové místnosti jsme zatím museli vyloučit cvičení mrtvých tahů a odhazování kotoučů. 


BOXOVACÍ PYTLE 

Ve Sportcentru I-R CLUB byly osazeny v aerobním sále boxovací pytle, které mohou využít všichni návštěvníci Sportcentra. Vstup je možný v době, kdy v aerobním sále nejsou provozovány pohybové aktivity dle rozpisu hodin. Bližší informace u obsluhy centra.

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Otázka Odpověď
 

1) Je vhodné, aby posiloval každý, kdo chce upravit svoji postavu?

 
 

Prakticky ano, ale vždy existují nějaká omezení. Především je nutné dát pozor na zdravotní stav každého cvičence. Doporučujeme před první návštěvou fitcentra navštívit lékaře a nechat si provést komplexní vyšetření včetně vyšetření srdce. Jen tak předejdete možným náhlým příhodám. Zároveň je také třeba dát pozor u jedinců věkové kategorie do 13 let, kdy je vhodnější vykonávat všestranné sportovní aktivity jako přípravu na budoucí pravidelné posilování. Zároveň u mužů nad 40 let a žen nad 35 let doporučujeme odborné lékařské vyšetření.

 
 

2) Může mi cvičení v posilovně uškodit?

 
 

V žádném případě ne, pokud budete cvičit pod odborným dohledem a splníte to, co píšeme v bodě 1).

 
 

3) Můžu si sestavit tréninkový plán sám?

 
 

Pokud máte nějaké zkušenosti tak určitě ano. Pomoci může i zkušenější přítel, nebo kamarád. Určitě není na škodu konzultovat sestavený tréninkový program s odborníkem.

 
 

4) Mohou v posilovně cvičit i ženy?

 
 

Samozřejmě mohou. Doporučujeme odborné vedení, případně sestavení tréninkového programu. V každém případě považujeme cvičení pro ženy v posilovně za velmi povzbuzující a upravující tělesné proporce.

 
 

5) A nenaberu svaly?

 
 

To je častá otázka žen, které se strachují velkých svalů. To určitě ne. Ženy nemají uzpůsobenou svalovou kostru a svalstvo těla ke zvyšování podílu svalové hmoty. Vždyť i vrcholově cvičící ženy - kulturistky mají velké problémy a trvá jim řadu let, než aspoň částečně vybudují nějakou svalovou hmotu. Pro tvarování postavy je posilování jednou z nejlepších forem cvičení. Při zařazení dalších pohybových aktivit v našich střediscích docílíte určitě postavu, po jaké toužíte.

 
 

6) V případě, že mám mnoho tuku, jak bych měla postupovat?

 
 

V tom případě bychom vám poradily,abyste zavolala naši odbornici p.Rudzinskou, která má s touto problematikou žen (i mužů) letité zkušenosti a co je důležité s vynikajícími výsledky. Zavolat ji můžete na tel. číslo 777 831 638. Za několik dotazů, případněprvní konzultaci, nic neriskujete.

 
 

7) Mám syna, který v 15 letech prudce vyrostl, dnes mu je 17 a chtěl by cvičit. Je to pro něj vhodné?

 
 

Určitě ano, jen je nutné sestavit mu vhodný tréninkový program. O radu požádejte naše specialisty na tel. čísle 466 513 224.

 
 

8) Chtěl bych zvýšit podíl svalové hmoty, podaří se mi to?

 
 

Samozřejmě vás neznáme, ovšem pokud to myslíte s posilováním vážně, jste zdravý a chcete věnovat patřičnou pozornost i výživě, nevidíme jediný důvod, proč by se vám to nemělo povést. Chce to samozřejmě výdrž, pevné nervy a maximální soustředění, ovšem výsledky stojí za to.

 
 

9) Musím hned od začátku brát nějaké doplňky výživy?

 
 

Určitě ne, vždyť vaše tělo není na proces, který ho čeká zvyklé, a proto bude velmi dobře reagovat i bez jakýchkoli přípravků. Doporučujeme proto především začít pravidelně cvičit, konzumovat vyváženou stravu a asi tak po půl roce začít o podobných přípravcích jako jsou například proteinové a sacharidové nápoje, aminokyseliny, kreatin a další začít uvažovat. Dříve by to bylo jen zbytečné vyhazování peněz.

 
 

10) Nechci přibrat svaly ale jen si vytvarovat svoji postavu. Pomůže mi posilovna?

 
 

Ano pomůže. Doporučujeme cvičení 2 - 3 x týdně se zaměřením na problematické svalové partie jakými jsou zadeček, hýždě, břich, nohy a tak začít tvarovat postavu. Jedná se o dlouhodobější proces, rozhodně neočekávejte progresivní výsledky za 1 měsíc, ovšem když vydržíte, budete spokojeni sami se s sebou.

 

 
 

Ivan Rudzinskyj, Závodu Míru 1888, 53002 Pardubice, IČ: 11134488, DIČ: CZ5406101129

 

PARTNEŘI CENTRA: