LETNÍ SLEVY

Dnem 18.6.2019 zavádíme následující letní slevy:

legitimace měsíční     klasik 690 Kč      studentské 590 Kč

legitimace 3 měsíční  klasik 1 800 Kč

PERMANENTKA VSTUPOVÁ PŘENOSNÁ

10 vstupů + 1 ZDARMA :  klasik 690 Kč     studentské 590 Kč

20 vstupů + 2 ZDARMA :  klasik 1 350 Kč  studentské 1 150 Kč

Víte že....

- v obou centrech je wifi zdarma

- můžete střídat místa cvičení (Fitcentrum vs.Sportcentrum) s platnou kartou

- si můžete založit deposit a nakupovat zboží bez hotovosti

- je jak Fitcentrum, tak Sportcentrum klimatizované!!!!!!!

NOVÁ SLUŽBA-DEPOSIT!

Od 1.3.2019 si může každý člen našich center u svého účtu založit deposit. Deposit je virtuální peněženka, kam si můžete vložit libovolnou částku a následně z ní platit útratu za zboží. (Platit vstupy a legitimace není možné). Bližší informace u obsluhy center.

Ve Fitcentru IR Club jsme pro vás vyměnili běhací pásy a osadili další nejlepší světové značky firmy PRECOR.

AEROBNÍ SÁL

Aerobní sál má plochu cca 150 m2 a je plně klimatizovaný. Sál má odpruženou podlahu vhodnou pro všechny pohybové aktivity a jedna jeho stěna je plně zrcadlová. To umožňuje kontrolovat v průběhu cvičení držení těla a provedení jednotlivých pohybových postojů.

Sál je vybavený zvukovou aparaturou a také další vybavení, jako DVD přehrávač umožňuje zařadit cvičení i pomocí filmových ukázek.

Níže najdete fotodokumentaci aerobního sálu z různých pohledů.